Náš tím

Lucia Čuziová / realitný poradca

Lucia Čuziová / realitný poradca

“Je úžasné, ak človek môže robiť to, čo ho baví. Hľadať s ľuďmi nové bývanie či podnikanie je ako maľovanie budúcnosti. Tvoriť nové domovy pre našich klientov je krásna vec. Pri každom obchodnom prípade sa posúva celý kolobeh života ďalej a vytvárajú sa nové možnosti. Je mi cťou zúčastniť sa týchto šťastných chvíľ s každým klientom, ktorý si ma pre túto prácu vyberie.¨

0918 819 702
cuziova@realitycomfort.sk

Ing. Marián Dolník / realitný poradca

Ing. Marián Dolník / realitný poradca

"Výsledkom mojej 12 ročnej práce s nehnuteľnosťami je veľa spokojných klientov. Pri kúpe každý rieši finančnú otázku a keďže som 17 rokov pracoval v bankovníctve, viem svojim klientom poradiť aj pri financovaní. Mám skúsenosti s komplikovanými prípadmi, ktoré viem úspešne dotiahnuť do konca. Môj pracovný život venujem ľuďom a rád odovzdám aj Vám cenné rady pri kúpe Vašej nehnuteľnosti." 

0915 754 341
dolnik@realitycomfort.sk

Ing.Ondrej Kišac / realitný poradca

Ing.Ondrej Kišac / realitný poradca

“Práci s realitami sa venujem už 11 rokov. Mojou snahou je pomôcť a poradiť klientom pri predaji či prenájme nehnuteľnosti. Úprimnosťou a ústretovosťou sa ľuďom snažím poskytnúť čo najviac informácii a byť maximálne súčinný, aby som ich priviedol k správnemu rozhodnutiu. Hnacou silou je pre mňa ich dosiahnutá spokojnosť, kladné reakcie a úsmev na tvári. Moja práca ma baví a človek sa učí predsa celý život.¨

0907 349 900
kisac@realitycomfort.sk

Zuzana Masarovičová / realitný poradca

Ing. Igor Slávik / realitný poradca

0915 16 88 66
slavik@realitycomfort.sk

JUDr. Ďurmek Peter / advokát

JUDr. Ďurmek Peter / advokát

V roku 2003 ukončil Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. V rokoch 2004 – 2008 pôsobil ako právnik (vkladár) na katastrálnom úrade v Bánovciach nad Bebravou a od roku 2008 doteraz pôsobí v advokácii v Bánovciach nad Bebravou. 

Alica Thorpe / bytový dizajnér

Alica Thorpe / bytový dizajnér

Ak potrebujete vymyslieť, zariadiť, prerobiť, zrenovovať nehnutelnosť, pomôžem Vám zhmotniť Vaše predstavy do príjemného, funkčného a jedinečného celku. Interiérový dizajn, 3D vizualizácie a poradenstvo.

Bronislava Mitošinková / hypotekárny špecialista

Bronislava Mitošinková / hypotekárny špecialista

0915 870 001
hypo@realitycomfort.sk

JUDr. Renáta Krchňavá / daňový poradca