Brezová Alej

Nová lokalita Brezová Alej 1 je váš nový domov.

Brezová Alej 1 je nová obytná zóna v prímestskej časti Topoľčian v obci Tovarníky. Zóna je priamo napojená na Brezovú ulicu v Topoľčanoch, pri peknej obytnej časti Mravenisko známej svojim pohodlným a tichým bývaním. Prvá etapa výstavby má 13 nových rodinných domov. V tejto časti sú dva druhy domov. Svoj domov si tu nájdu klienti, ktorí hľadajú klasické bývanie v rodinnom dome ako aj klienti ktorí hľadajú len niečo viac ako byt bez väčších starostí o okolie domu. Lokalita má výbornú občiansku vybavenosť a tovarnický park na dosah.

V etape Brezová Alej 1 máme pre Vás posledné domy “ menšieho typu “, tieto domy sú naprojektované iba v prvej etape novej lokality. Ich koncepcia je vytvorená hlavne pre tých, ktorí radi kombinujú výhody bytu a domu. Domy ponúkajú vysokú variabilitu dispozičného riešenia. Optimálna veľkosť moderného domu, záhrada o veľkosti nadštandardnej terasy a parkovanie pre 2 autá je výborná voľba pre mladé rodiny ako aj “single".  Predajná cena je porovnateľná s cenou bytu v novostavbe.

 www.brezova-alej1.sk

Brezová Alej etapa 2 a 3

Brezová Alej etapa 2 a 3 sa rozširuje ďalej

Pripravujeme pre Vás etapu Brezovú Alej 2 a 3. V novej lokalite rodinných domov vznikne viac ako 30 pozemkov vo výmerách od 570 m2. Máme pre Vás výborne dispozične riešené domy, ktoré spĺňajú kritéria aj pre náročnejších klientov. Bývanie v tejto lukratívnej lokalite pre Vás pripravujeme na jar 2019, ďalšie Vianoce môžete tráviť vo svojom novom dome v dobrej lokalite obce Tovarníky s priamym napojením na obľúbenú časť Topoľčian - Mravenisko.

 www.brezova-alej1.sk

Typ Bungalow

Typ rodinného domu určený pre tých, ktorí majú radi priestor a pohodlné riešenia dispozície. Domy sú v prevedení holodom.
Zastavaná plocha domu: 230 m2 / úžitková plocha domu 171 m2 + terasa 30 m2
Celková rozloha pozemku: od 580 m2
Dispozičné riešenie : 5 izbový dom ( počet izieb sa dá variovať)
Kúpeľňa : 2 
WC : 2

Info

Lucia Čuziová - 0918 819 702

Brezová Alej - kontaktný formulár

Máte záujem o bližšie informácie o novej lokalite Brezová Alej ? Vypíšte tento rýchly formulár a my Vás budeme v krátkom čase kontaktovať.