Predaj skončil

Krásny byt so slnečným balkónom v Bošanoch

Číslo ponuky:

4053

Realitná kancelária REALITY COMFORT ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v obci Bošany na ulici M.R.ŠtefánikaByt sa nachádza na 2/3 poschodí. Celková rekonštrukcia bytu bola robená pred 7 rokmi, nové plastové okná, interiérové dvere z masívu vrátane vchodových bezpečnostných dverí SECURIDO. Podlahy v byte sú nové laminátové, v kúpeľni je dlažba. Byt pôsobí vzdušne, zaliaty slnkom. Izby sú priestranné a vybavené zabudovanými šatníkmi. K bytu patrí neodmysliteľne balkón, a tento je naozaj slnečný, priestranný a každodenný oddych pri káve. Vychádza sa naň z obývacej miestnosti. Čo sa týka osvetlenie v celom byte, tak majiteľ  vyšperkoval stropy skrytým bodovým osvetlením, čo hlavne večer navodí príjemnú intimitu po náročnom pracovnom dni. K bytu patrí aj murovaná pivnica o rozlohe 6 m2 a vonkajšie parkovanie pred bytovým domom je bezproblémové.


BYT

3 izbový
podlahová plocha 74 m² 
balkón 4 m2
pivnica 6 m2

VÝHODY

balkón s krásnym výhľadom
vynikajúca tichá lokalita
dobrá dispozícia bytu
kompletná rekonštrukcia
nízke náklady na byt, 100€/mesiac pre 4 osoby
fond opráv 40€/mesiac
výborná občianska vybavenosť

DISPOZÍCIA

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne spolu s WC, kuchyne prepojenej s obývacou miestnosťou s východom na balkón, spálňa a detská izba. K bytu patrí aj 6 m2 veľká murovaná pivnica. 

BYTOVÝ DOM

3 podlažný dom už s plánovanou rekonštrukciou exteriéru

LOKALITA

Poloha bytu a celkový stav Vám garantuje jedinečnosť bývania v kľudnej lokalite s dostatkom zelene a zároveň s rýchlym prístupom kdekoľvek vrámci obce Bošany. Byt ponúka plnohodnotný život pre 4 člennú rodinu . Bošany je vedená ako obec ale so službami ako mesto.

PARKOVANIE

Je zabezpečené na vonkajšom súkromnom pozemku patriacemu k bytu.

CENA

72 000 € (vrátane odborného poradenstva a provízie RK)

Vieme Vám zabezpečiť prehľadné a korektné financovanie Vášho nového bývania spojené s komplexným poradenstvom, ako aj kvalitným úverovým a právnym servisom. 

Ak potrebujete najprv predať Vašu nehnuteľnosť alebo refinancovať starý úver, tak Vám odporučíme služby našich overených partnerov, aby ste sa k Vašej vysnívanej nehnuteľnosti dostali skôr a jednoduchšie. Tento servis je vrátane našich služieb v cene nehnuteľnosti. 

4053Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.

Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

Váš maklér

Ing. Igor Slávik