Predaj skončil

**REZERVOVANÝ**Rodinný dom s krásnou históriou, veľkým pozemkom a 5 minút od Duchonky

Číslo ponuky:

4056

Realitná kancelária Reality Comfort Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v Prašiciach, na skutočne veľkorysom pozemku s krásnymi výhľadom na okolitú scenériu lesov, lúk a Topoľčianskym hradom ako na dlani so slnkom až do večera. Rodinný dom postavený v roku 1958, má zastavanú plochu 122 m2  ( bez hospodárskych stavieb) a je situovaný na pozemku s celkovou  rozlohou 2646 m2Pozemok je 17 m široký a s dĺžkou 155 metrov. Samotná stavba je v pôvodnom stave bez väčších stavebných zásahov. Dom je svetlý, izby sú priestranné, prakticky dispozične riešené. Stav domu vyžaduje radikálnejšiu rekonštrukciu alebo je tu priestor na postavenie nového domu, avšak je z hľadiska funkčnosti obývateľný. Na dvore je vytvorené zázemie  pre hospodársku činnosť, dielňa pre stolárske práce, garáž a za záhradou je pozemok, resp. vysadené pole kam oko dovidí a ešte kúsok :)

DOM

- murovaný( pálená tehla) a strešná krytina je škridla.
- 3 izbový
- podkrovie  obývateľné s veľkou terasou
-vnútorná úprava  omietky-kuchyňa a kúpeľňa bola čiastočne upravená
-pôvodné drevené okná
-kúrenie kombinované plyn/ tuhé palivo-na pozemku je funkčná studňa
-obecná voda, plynovod, elektrická sieť, odpad vedený do septiku,  a telekomunikačnú sieť

Ako veľký benefit nehnuteľonosti je spomenutý skutočne veľký pozemok, ovocné stromy, orech, vinič, roľa je  poľnohospodársky udržiavaná.

Praktická predzáhradka plná ovocných stromov a lemovaná viničom, ktorý poskytuje súkromie od ulice, parkovacie možnosti  sú veľmi komfortné.

LOKALITA

Veľkou výhodou domu je lokalita a dostupnosť - pár minút bicyklom ste v rekreačnej oblasti DUCHONKA, miesto aktívneho ale aj pasívneho odpočinku. Občianska vybavenosť obce Prašice je výborná, ZŠ, MŠ, ZUŠ, potraviny, reštaurácia, zdravotnícke stredisko, lekáreň a pošta. Mesto Topoľčany je vzdialené len 10 minút autom.

CENA

66.000,-€ (vrátane odborného poradenstva a provízie RK)

4056 Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.

Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

Váš maklér

Ing. Igor Slávik