Predaj skončil

Rozľahlé pozemky v Súlovaciach na bývanie či rekreáciu.

Číslo ponuky:

1034

Reality Comfort  Vám ponúka pozemok s veľkou rozlohou 1,2 ha vhodný pre väčšie podnikateľské zámery, alebo alternatívu rozdelenia pozemku pre vytvorenie rozľahlejších pozemkov na bývanie.  Pozemok sa nachádza v podhorskej oblasti obce Súlovce na ceste medzi Nitrou a Topoľčanmi. Veľká rozloha a výborná poloha dáva možnosť využitia rôznymi spôsobmi Pripravili sme pre Vás vizuallizáciu možnej výstavby rodinných domov alebo chát. Dobré osadenie pozemku ponúka pekné výhľady a zaručuje kludné bývanie v podhorskej časti. Vizualizácia je iba orientačná.
Je situovaný v tribečskom pohorí medzi Topoľčanmi a Nitrou. V obci je veľa nehnuteľností slúžiacich na rekreačné účely. Svojou polohou je ideálny na oddych i keď aj na trvalé bývanie sú v dobrom dosahu Topoľčany 15 km aj Nitra 27 km.

Na pozemku stojí budova ( hala ) pôvodne využívaná ako ovčin, je to hala s betónovými podlahami, sendivičovým skeletom a  železnou strechou. Budova má zastavanú plochu 835 m2. Hala a pozemok boli následne využívané aj ako píla na spracovanie dreva.


Pozemok je mierne svahovitý a je mimo zastavanej obce. Je v časti priamo pod horou, okrajom tečie potok a v okolí je pár obývaných domov. Z pozemku sú krásne výhľady na okolité hory. Pri pozemku je trafo stanica, na pozemku je voda aj elektrina. 

Pozemok má výmeru 12 396 m2.


- je vhodný na vytvorenie rekreačných pozemkov alebo vybudovanie rekreačných chát,
- vytvorenie novej IBV 
- podnikanie v agroturistike, je tu priestor na penzion, chov zvierat, koniareň …

Alternatívy rozdelenia

Vytvorili sme aj alternatívu, pri ktorej si prídu na svoje kupujúci hľadajúci veľký pozemok pre vytvorenie súkromia pre svoje bývanie či rekreáciu. Rozdelili sme pozemok na 3 časti s nasledujúcimi výmerami.


POZEMOK 1
výmera cca 3 000 m2 *

Cena 66 000 Eur s DPH


POZEMOK 2
výmera cca 3 000 m2*

Cena 66 000 Eur s DPH


POZEMOK 3 s pôvodnou halou
výmera cca 6 000 m2*

Cena 140 000 Eur s DPH

* presná výmera pozemkov bude určená zameraním po vytvorení geometrického plánu

Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.

Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

Váš maklér

Lucia Čuziová